yy
Soru Sahibi
5 Ocak 2018 23:32

doç.doktor hilmi önder okay(beyin cerrahı)

Hocam iyi akşamlar,nasılsınız,ben erzurumdan hastanız yaşar yeral .şu an çok iyiyim hemipleji durumumun düzelmesine az bir şey kaldı sadece sol ayak parmaklarımı istemli oynatamıyorum.fizik tedaviye devam ediyorum.başaracağıma inanıyorum .hocam kepraya devam ediyorum şu an dediğiniz gibi sabah akşam birer tane. Devam edeyim mi?eşim ve ben size emekleriniz için çok teşekkür ediyoruz.yazın samsuna ziyaretinize geleceğiz.selam ve saygılarımızla hayırlı mutlu yıllar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Hilmi Önder Okay
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Merhabalar Yaşar bey; Kepraya devam,yazın geldiğinizde görüşmek dileğiyle, selamlar.

6 Ocak 2018 11:22