27 Nisan 2016 01:16

Diş ve çene problemi

Merhaba hocam ilgi alanında soracağım soruya yakın bir problem bulamadığımdan bunu seçtim. Konuya geleyim hemen, sağ tarafımda bir apse oluşmuştu bundan 2 sene kadar önce, ve apseyi antibiyotik tedavisi ile yok edip dişimi aldılar, ondan sonra daha bir problem yaşamadım ağrı olarak fakat, yüzümün sağ tarafı daha bir şiş gözüküyor aynaya bakıldığında belli olmuyor fakat fotoğraf cekindiğim zaman aşırı derecede bir şişlik ve yamukluk var, bunun nedeni ne olabilir? Tedavisi olabilir mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Kerem Aras
Diş Hekimi , Diş Protez Uzmanı

Bu olayı diş kaybınıza bağlamak çok doğru olmaz. Fotoğrafınızı görme imkanım olursa ona göre değerlendirebilirim. Saygılarımla.

29 Nisan 2016 16:32