AK
Soru Sahibi
2 Ekim 2020 00:02

Diş teli tedavisi

İyi günler diş teli tedavisi almak istiyorum geçen sene ankarada 75.yıl ağız ve diş hastanasine gittim diş teli gerektiğini ama sıranın uzun oldugunu öğrendim 19 yaşındayım diş telinde çene cerrahi müdahale olabilir alt çenem net bi şekilde önde ne yapabiliriz

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Candan Okay Türkdönmez
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Sayın Akar Detaylı bir ortodontik muayene ve beraberinde radyolojik değerlendirme yapılarak, tedavi planlamanız hakkında bilgi alabilirsiniz. Dr. Candan Okay Türkdönmez

2 Ekim 2020 07:25