YO
Soru Sahibi
24 Temmuz 2016 11:18

Diş kırılması

İyi günler hocam Ön dişimin birisi az bir şekilde kırıldı. Bu kırık nedeniyle askeri okulara girmekde sorun yaşıyorum napmam gerekiyor. Şimdiden Teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Zeynep Ekmekçi
Diş Hekimi , Periodontoloji (Dişeti Hastalıkları)

Ön dişinin kırık olması durumu, sivil yaşamda sana bir çok çözüm önerisi sunularak giderilebilir.. Estetik dolgular, estetik kaplamalar vs.. Ancak askeriye bunu bile kabul etmiyorsa malesef diş hekimleri olarak yapabileceğimiz bi şe yok dostum :((((

2 Ağustos 2016 18:21