EA
Soru Sahibi
11 Şubat 2016 12:17

diş çekimi sonrası ağrı

mrhb hocam. ben 2 aydan az biraz daha fazla süre önce tel tedavisi için sol üst azı dişimi çektirdim. zor bir çekim oldu. alveoit oluştu ve 1 er hafta ara ile 2 kez açıldı tekrar. yaklaşık 3 hafta ağrı çektim. daha sonra iyilişme sürecine girdi. fakat o bölgede hala ağrılarım var. bazen birşeyler yiyip içtiğimde bazende durduk yere baya başıma, alt dişlere vuracak kadar ağrı yapıyor. zor çekimden dolayı üst çene kemiği ucu biraz çıktı beyaz ve sert şekilde hemen yan tarafında normal olduğu öenmli bişi olmadığını söyledi doktor. ve en dibinde fırçalasam da çalkalasam da gitmeyen beyaz bişey var. doktor bir şey yok dişin iyi diyor iyileşiyor diyor ama ağrılarım sürekli devam ediyor. 3 hafta önce çektirdiğim diğer azı dişimde hiç bir problem yokkken 2 ay önceki diş ve o bölge kafama kadar ağrıyor? sizce bu normal mi?

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Dt. Sinem Taslan Ceylanoğlu
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Normal olmayabilir... Baska bir hekime veya mumkunse bir cene cerrahina gostermenizi tavsiye ederim

11 Şubat 2016 13:02