US
Soru Sahibi
7 Haziran 2018 18:50

Dikkat eksikliği

Hocam kuzım 6 yaşında bir süredir dikkat eksikliğinden şüpheleniliyor. Ödev yaparken sıkılmıyor, hikaye dinlemeye bayılıyor sonradında hatırlıyor herşeyi ama öğretmenlerine göre grup yönergesi almada geri ve aktiviteleri sıkıldığı için tamamlamıyor. Bir de bebeksi tavırları var özellikle anneye karşı. Grup oyunlarında kurallara uymadığı için bazen dışlanıyor. Sizce dikkat ya da öğrenme güçlüğü olabilir mi

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba değerlendirme yapmadan bir şey söylemek doğru olmaz.Bir uzmana başvurmanız uygun olur.

10 Haziran 2018 09:41