DS
Soru Sahibi
21 Ekim 2020 00:47

Dikiş atması

Merhaba Selin hanım Tam bir hafta önce yarı gömülü yirmilik dişlerimi ameliyat ile aldırdım falan şimdi ayna karşısında baktığımda dikişlerimde açılma olduğunu gördüm delik şeklinde tekrar dikiş atılmadı gereklisidir.

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Selin Öğreten Tunçay
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhabalar. Öncelikle geçmiş olsun. Küçük bir açılma kendiliğinden iyileşecektir ancak açılmanın miktarı ya da enfeksiyon olup olmadığı değerlendirilmelidir. İsterseniz çalıştığım klinikteki diğer hekim arkadaşlardan randevu alabilirsiniz

23 Ekim 2020 09:52