UD
Soru Sahibi
16 Aralık 2020 02:58

Desmoid tümör

Hocam merhaba 2yıl önce göbek deliğinin altından 9cm çapında desmoid tümör denilen bir kitle alındı. Şimdi sağ tarafında yine bir kitle göründü. Pandemiden dolayı muayeneden korkuyorum çünkü astım hastası bir kızım var. Devamlı ishal durumum var kitleyle alakalı olabilirmi birde o bölgedeki sertlik ve az hissedilen ağrılar oluşmaya başladı. Tehlikeli bir durum olabilirmi? Şimdiden teşekkür ederim

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, mutlaka muayene ve radyolojik tetkik olmanız gerekli.

16 Aralık 2020 12:09