YN
Soru Sahibi
10 Şubat 2020 18:46

Deri oluşması

4 ay önce lazerle fistül ameliyatı oldum 2 ay sonra deri olsru yara kapandı akıntı vs bir şey yok giriş yapılan 2 aydan sonra daha yeni et oluştu et olusmali 1 ay oldu ama orası daha deri oluşmadi böyle olması normal mi toplan kaç ay sürer

1 cevap
Cevaplar (1)

Lazer ile fistül kapama işleminden 3 ay sonra yara tamamen iyileşir. Bu süreden sonra bir şikayetiniz olursa cerrahınızla görüşmenizi öneririm.

11 Şubat 2020 09:43