gf
Soru Sahibi
23 Mart 2021 11:19

Danışma....

Hocam benim sürekli aşırı gaz çıkarma şikayet im var özellikle geceleri çok fazla oluyor. Ama ben vardiyalı çalıştığım zaman gece nöbetçi olduğumda toplum içinde olduğum için utancımdan gazımı o gece tutuyorum daha önce muayene oldum her şeye bakıldı bişi bulunamadı tahlillerim temiz çıktı size sorum sadece çalıştığım gece gazımı tutuyorum bu davranışın çok büyük bir zararı varmıdır. HOCAM BANA DOKTORUM PİNİX ADLI HAP YAZDI BEN BU İLACI SİZCE HER GÜN MÜ KULLANAYIM YOKSA SADECE NÖBETÇİ OLDUĞUM GÜN MÜ KULLANAYIM SAOLUN

1 cevap
Cevaplar (1)

Gaz tutmanın bir zararı olmaz. İlacı rahatsızlık hissettiğinizde kullanabilirsiniz.

23 Mart 2021 15:38