AM
Soru Sahibi
9 Haziran 2016 10:59

Dalak büyüklüğü

Slmlar hocam 6 önce dalağım 177mm çıktı şimdi ise 180mm gastroenteroloji ye gittim kolonoskopi endoskopi tahliller normal çok azbişey kansızlık midemde ülser var sadece ve uzun zamandır kabızlık sorunum vardı dalak olan tarafta hafiften ağrı oluyor bazen dalak boyutundaki farklılık tehlike arz edermi şimdiden teşekkürler

1 cevap
Cevaplar (1)

Ultrasonla yılda bir kez muayene olun dalak aşırı büyürse kan hücrelerinin sayısını azaltır, kansızlık olabilir.endişeye ve evhama gerek yok ama yılda bir kez mutlaka yaptırın hayırlı ramazanlar

9 Haziran 2016 16:53