CB
Soru Sahibi
17 Eylül 2015 12:58

COK SİNİRLİYIM NASIL DAVRANMAM GEREKİR

MERHBA.. BN 25 YASINDAYIM ESİMLE SEVEREK EVLENDİK. 2 SENELİK EVLİYİM VE 3 SENELİKTE Bİ NİŞANLILIK SURECİMİZ VARDI. SİMDİ ALLAH BİZE BAĞIŞLASIN 1 YASINDA Bİ OGLUMUZ VAR. ESİMİ SEVİYORUM AMA COK KAVGA EDİYORUZ. ASLINDA NEDENSİZ SEYLERE... BEN SİNİRLİ Bİ İNSANIM VE SINIRLENINCE COK KIRICI OLABİLİYORUM. ODA AYNI SEKILDE SINIRLI BU YUZDEN KAVGALARIMIZ BUYUYO. COK ŞİDDETLI OLABILIYO. BOŞANMAYI BILE DUSUNUYORUZ. SONRA O BNA GELİP SARILINCA HIÇBISY OLMAMIS GIBI YASIYORUZ. COCUGUMUZUN BOYLE SİDDET İÇİNDE OLMASINI İSTEMİYORUM. NASIL DAVRANMAM GEREKIR YARDIM LUTFEN. VE 1 YASINDAKI OGLUMDA COK SİNİRLİ BUNUN NEDENİDE BİZMİYİZ ACABA... TESEKKURLER

2 cevap
Cevaplar (2)

merhaba. kendinizden sinirli bir insan olarak bahsetmişsiniz. Öfkesini sağlıklı yönetemeyen bir insanla yaşamak çok zordur. Bu davranışlarınız sonucunda eşiniz de çocuğunuz da yıpranıyor. Çocuğunuzun öyle olması da sizin aranızdaki tartışmalardandır. Bunun için bireysel terapi olmalısınız. başarılar diliyorum

17 Eylül 2015 14:18
CB
Soru Sahibi

tesekkür ederim

17 Eylül 2015 21:50

başarılar diliyorum

18 Eylül 2015 09:33