Km
Soru Sahibi
9 Haziran 2016 21:13

cocugum olmuyor

Hocam merhaba ben adanada oturuyorum 24 yaşındayım çocuğum olmuyor doktora gittim adet düzen sizligi var politik over bana klomen diye bir hap verdi 2 defa kullandım 1rini bir hafta 2 ciyi 1ciden 10 gün sonra kullandım gittim kontrole yumurtaligim buyumedigini söyledi prigmal 5000 ml iğne verdi ama hala vurulmadim infertilite bölümüne sevk etti hocam siz ne onerirsiniz çok kotu durumdayım olmuyor diye çok dusunuyorum.teşekkürler şimdiden cvp verirseniz sevinirim

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Özgür Kavaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum

klomeni yanlış kullanmış olabilirsiniz

24 Haziran 2016 14:29
Km
Soru Sahibi

Hayır hocam bugün doktordan geldik yumurta olmadigin i söyledi küçük dozlarla iğne tedavisine başlayacaklar

24 Haziran 2016 14:35
Op. Dr. Özgür Kavaz
Kadın Hastalıkları ve Doğum

iğne tedavisi daha etkili olabilir

17 Ağustos 2016 12:18