EM
Soru Sahibi
25 Haziran 2021 20:38

Cinsel takıntı

Merhaba Hocam ben 21 yaşında erkeksin bundan bir ay önce kullandığım sosyal medya uygulamasında kızlarla kurgu yaparken bana yazan pasif bireye video atarken buldum ve ereksiyon oldum sonra kendimi rahatsız hissederek konuşmayı kestim ve bu olaydan sonra kendim eşcinsel miyim veya biseksüel miyim korkusu takıntısı başladı ve bu günün her dakikası aklımdan çıkmıyor ve beni rahatsız ediyor ama ben bu yaşıma kadar hep kızlardan hoşlandım ve hala da hoşlanıyorum bi erkek gördüğüm zaman acaba bundan mı hoşlanıyorum takıntısı olmaya başladı ama öyle bir durum yok düşüncelerim sanki beni ele geçirmiş durumda erkeklere bakmaz oldum bu durumu çok farklı internet sitelerinden ve bazı makalelerden araştırdım homofobik olabilir diyorlar veya okb diyorlar bu durumda sizin uzman görüşünüz nedir hocam ilginiz için şimdiden teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba takıntı olusturmuşsunuz önce bir psikiyatri den muayene olun daha sonrada psikolog ile düzenli görüşmelere başlar iseniz durumu hızlı bir şekilde anlatabilirsiniz.

28 Haziran 2021 09:06