sb
Soru Sahibi
10 Aralık 2021 10:23

Cinsel sağlık

Merhabalar kutay hocam size bir sorum olacaktı cevaplarsanız minnettar olurum.Hocam kız arkadaşımla cinsel ilişki esnasında kondomu ters yüzeyiyle takarak kullandım.Yırtılma vs olmadı.Bu şekilde enfeksiyon ve gebelik açısından korunmada sorun olurmu? Yoksa İçim rahat edip konuyu kapatabilirmiyim

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Sorun yok. Konuyu kapatabilirsiniz. Daha çok bilgilenmek için www.drkutaybiberoglu.com, doktorsitesi / facebook / instagram / youtube biberoglu linklerinde bulacağınız video ve makalelere (CİNSELLİK) ulaşabilirsiniz.

10 Aralık 2021 13:28
sb
Soru Sahibi

Çok sağolun sayın hocam lütfen son olarak cevaplarsanız yani cinsel yolla bulaşan hastalıklardan korunmamda da sıkıntı olmamıştır değilmi bu beni daha çok endişelendiriyor o yüzden.Saygılar hocam.

11 Aralık 2021 09:28
Prof. Dr. Kutay Biberoglu
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Önerdiğim kaynağı dikkatlice okuyunuz.

12 Aralık 2021 22:30