SM
Soru Sahibi
16 Mart 2021 22:04

Cilt sorusu

Mrb hocam dudak kenarimda bir aydir uçuk izi var kirmizi olarak doktora gittim locoderm yazdi kortizonlu krem 10 gün sür dedi ama iki gün kullandım biraktim dahada kizartti, kirmizilik hiç solmuyor bir türlü, bu nasıl geçer hocam ne kullanmak gerek kendi kendine geçer mi birşey kullanmak şart mı

1 cevap
Cevaplar (1)

Kendi kendine geçer Bilelim ki hiç bir enfeksiyon Ölümcül değil ise Ki Corona gibi Öldürmeden geçer Kızarıklığı da geçer C capilix serum sürün Sabah akşam daha çabuk geçer

16 Mart 2021 23:20