EK
Soru Sahibi
9 Mart 2021 00:34

Çıkmazda gibiyiz

Hocam merhaba. Babam mantıklı düşünmüyor. Sürekli olmadık şeylerden korkuyor. Olmadık şeyleri takıntı haline getirmiş. Uyuyamıyor. Doğru düzgün yemiyor. Sürekli gece gündüz 'ne yapacağım ben öleceğim ben öleyim de kurtulayım' gibi şeyler söylüyor. Doktoru ilacı kabul etmiyor. Zorla götürdük ilaç yazdı doktor. Güç bela 4 gün içti gözle görülür iyileşme oldu fakat zorla da içiremez olduk. Tekrar eskiye döndü. Yaşlı ve belinden 4 kez ameliyatlı. Bakırköyü düşünüyoruz. Ama orada da fiziken dayanamaz. Ne yapacağız şaşırdık Bi yol gösterin lütfen 🙏

1 cevap
Cevaplar (1)

Dilerseniz muayene hanemden online randevu alabilirsiniz babanızı online görüşme ile değerlendirdikten sonra size yardımcı olmaya çalışırım sağlıklı günler dilerim

15 Mart 2021 23:27