GD
Soru Sahibi
14 Aralık 2021 21:46

Buyume geriligi

Tekrar merhaba hocam . Uludag univ endokrin, gastreantoloji, ımmunoloji takipli *** *** ** doğumlu oğlum (49 cm 2800) 1 yaş (78 cm ) suan 89 cm 11.9 kg . Iga dusuklugu ve boy kısalığı harici başka sorunu yok.( Kemik yaşı geri çıkmıştı)16 sinda kontrol var . 6 ay öncesi testlerde sorun yok kilo alsın boyu uzar 6 ay sonra getir duruma göre buyume hormonuna bakarız denmişti. Şehir dışından geliyoruz cocugu aç mı getirmeliyiz? Bh bakılırsa eğer sonrasında sizinle görüşmek istiyoruz . Cocuk aç mı gelmesi gerek sabah 6 da yola çıkıyoruz da

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Erdal Eren
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Endokrinolojisi

Merhaba, Büyüme hormon testler için aç gelmek gerekir, evet. ... İyi günler dilerim. Erdal

22 Aralık 2021 09:32