of
Soru Sahibi
3 Ocak 2016 21:13

buyuk tuvalette kan gelmesi

doktor bey rahatsizlik verdigim icin ozur dilerim bana acil cevap verirseniz sevinirim. 17 yasinda kizim var buyuk tuvaletini yaparken kan geliyor yani peceteye silince anliyoruz kan geldigini bu 3 sefer oldu artik doktora goturecegim ama utaniyor gitmek istemiyor ne yapacagimi sasirdim bu yasta onemli bir hastalik olabilirmi sizce neden kaynaklanmis olabilir yardimci olursaniz sevinirim birde goturunce muayene nasil oluyor kiz cocugu utaniyor birde hangi bolume gotureyim ne olur yardimci olun cevabinizi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sezai Leventoğlu
Genel Cerrahi , Proktoloji

Sanmam fatma hanım. Ancak hemoroid ya da yeni başlayan bir çatlak kanaması olabilir. Sevgiler... Doç. Dr. Sezai Leventoğlu www.colo-proctology.com sezaileventoglu@hotmail.com twitter.com/Dr. Sezai Leventoglu (*** *** ** (Asistan Gül hanım mobil tel) (*** *** ** (kişisel cep)

13 Ocak 2016 07:39