MM
Soru Sahibi
27 Ekim 2021 11:57

Burun tıkanıklığı

hocam merhaba burun tıkanıklıgı şikayeti ile doktora gittim sağ burun kemik eğrliği var ve burun etlerim şişiyormuş o yapıyormuş kemik eğrliği ile birleşince daha kötü oluyormuş ara ara burnum açılıyor tıkanıyor tek taraflı olarak aynı zamanda sinizütüm var onun içinde 4 kutu anbiyotik kullandım ve asist 1200 ve axivol plus kullanıyorum burun tıkanıklığı içinde doktor N-CORT burun spreyi verdi uzun süre kullanmam için bu sprey biraz rahatlatır dedi bu sprey burun etlerini küçültüp öylemi rahatlama sağlayacak acaba? birde bu sprey ne zaman etkisini gösterir hocam 1 gündür kullanıyorum evde yapacağım başka bişey varmıdır burun tıkanıklğı için yada yapmamam gereken şeyler

1 cevap
Cevaplar (1)
Doç. Dr. Hayriye Karabulut
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB , Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp , Tıbbi Genetik , Odyoloji

Burun tıkanıklığı özellikle bu süreçte daha önemli. Çok vakit kaybetmeden burnun açılması uygun olur. Geçmiş olsun

27 Ekim 2021 21:56