KA
Soru Sahibi
9 Eylül 2021 21:16

Burun kanaması

Merhaba hocam çocuğumun burnunda damar çatlağı var 3 yaşında götürdüm doktora bu teşhisi koydular. Yaşı küçük diye müdahale edemediler şimdi 11 yaşında yakılabilirmi bu damar. Çok rahatsız oluyoruz. Tesekkur ederim.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Mahmut Özkırış
Kulak Burun Boğaz hastalıkları - KBB

Yaş kısıtlaması yok en kısa zamanda Kayseri Öğretmenevi yanında bulunan DOKTORÖZ Kulak Burun Boğaz hastanemize bekliyoruz

10 Eylül 2021 07:56