DU
Soru Sahibi
31 Aralık 2018 17:48

Borderline

Kendimde bir sorun olduğunu her zaman hisseden ben, bu sorunları anlattığım zaman borderline olabileceğim söylendi. Uzun bir tedavi süreci gerektiğini biliyorum, size daha önce borderline olabileceği söylenmiş bir hasta olarak gelsem hangi tedaviyi uygularsınız ve ücretiniz ne kadar? 19 yaşında üniversite öğrencisi olduğumu da belirteyim. Ücret için burada yazamıyorsanız daha sonra arayadabilirim.

1 cevap
Cevaplar (1)

Merhaba, kuramsal temel olarak Şema Terapinin terminolojisi bu türden sorunların çözümüne daha uygundur ve görece daha kısa süreli bir yaklaşımdır. Bununla birlikte örüntüyü oluşturan travmalar ve mikrotravmalarla ilgili başka yaklaşımlar da söz konusu olabilir (ör. Pozitif Psikoterapi, pozitif psikoloji değil). Sitemizdeki numarayı ararsanız asistanlığımı da yürüten meslektaşım size bilgi verecektir. Selamlar.

15 Ocak 2019 14:46