29 Kasım 2015 00:35

Boğazda ve göğüste geğirme hissi

Merhabalar. 29 yasindayim.son iki gundur gogus kafesi hizamdan bogazima kadar bir takilma ve geğirme hissi var. Sabah kahvaltısında sonra başlıyor. Özellikle göğüs hizamda sanki orda birşey varmış gibi hissettiğim şey gün boyu beni rahatsız ediyor ve geğirme yapıyor. Midemde su an bir sorun yok bu durumda. Sadece usuttugumde yada birşey dokunduğunda mide bulantısı olurdu. Benim sikayetimin nedeni nedir doktor bey? Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Alper Döventaş
Dahiliye - İç Hastalıkları , Geriatri

Bence reflü tarifliyorsunuz; gastroenteroloji doktoruna başvurmanız faydalı olabilir. Saygılarımla, geçmiş olsun

3 Aralık 2015 22:06