KA
Soru Sahibi
14 Eylül 2021 15:57

Böbrek yetmezliği karında sıvı

babamda bir böbrek çalışmıyor diğerinin çalışma düzeyi %41 dediler o şekilde devam ediyor karında aşırı şişme var daha önce yoğun bakıma yatmıştı sıvı alınmıştı rahatladı acaba tekrarladı mı hep bu şekilde sıvı alınması mı gerek ne yapmamız gerek nefes almakta yürümekte zorluk cekiyor uyuyamıyor nereye götürmeliyim sıvı alınması icin

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Can Taneli
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi

Merhaba, Ben çocuk ürolojisi Uzmanıyım. Bu nedenle sorunuz uzmanlık alanımda değil. Babanızın erişkin olması nedeniyle sorunuzu Erişkin Üroloji Uzmanı veya Erişkin İç hastslıkları/ Nefroloji Uzmanı meslektaşlarımıza sormalısınız

14 Eylül 2021 18:59