bn
Soru Sahibi
4 Mayıs 2017 22:16

Bitmeyen takıntım

Merhabalar hocam 18 yaşındayım tek bir takıntım var vazgeçemiyorum babam abim dahil arkadaş çevremdeki hiçbir insan benim gibi kıllı değil çok kıllıyım çok takıntı haline geldi kısa kol giyemiyorum ders çalışamıyorum(lys) intihara kadar düşünmeye başladım daha önce gittiğim psikiyatrilerden sonra daha kötü oldum ne yapacağımı bilmiyorum yardımınızi bekliyorum

1 cevap
Cevaplar (1)

Tufan bey merhaba Öncelikle bu sorununuz için bir hekimle görüşmenizi öneririm. Endokrin uzmanı muayne ettikten sonra sorununuzun çözümü ile ilgili tıbbi ya da estetik bir müdahale planlanabilir. Bununla birlikte mutlaka bir uzmandan psikoterapi desteği alın. Sevgiler

16 Mayıs 2017 15:28