ÇA
Soru Sahibi
17 Haziran 2020 12:14

Bitmeyen baş dönmesi

Merhaba benim 16 yaşında bir kızım var baş dönmesi şikayetiyle doktora gittik nöroloji kbb ve çocuk doktoru gördü çeşitli tahlil ve tetkikler yapıldı hepsi temiz çok şükür. Nöroloji doktoru psikolojik olabilir dedi ben de bilgi almak ıstiyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Uzm. Kl. Psk. Aysu Avcı
Klinik Psikolog , Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Merhabalar, fiziksel nedeni saptanamayan bir semptomdan söz ediyorsunuz, genel olarak yolunda gitmeyen neler var ona bakabilir, ayrıntılı bir görüşme yapar ona göre terapi hedeflerini planlayabiliriz. Ruhsal gerginlikler ya da sıkıntılar bazen fiziksel semptomlar olarak ortaya çıkabiliyor. Yardımcı olmamız için randevu alabilirsiniz. İyi günler dileriz.

21 Haziran 2020 16:51
ÇA
Soru Sahibi

Teşekkür ederim

21 Haziran 2020 16:53
Uzm. Kl. Psk. Aysu Avcı
Klinik Psikolog , Psikoloji , Aile Danışmanı (Psikolog)

Rica ederim. İyi günler.

1 Temmuz 2020 09:40