MY
Soru Sahibi
17 Nisan 2019 11:19

Belimde kasigimda bacağa uzanan agri

Belimde lomber lordordoz teşhisi konuldu dönem dönem ağrı yapıyor aşağı yukarı aynı dönemde kasğımda da ağrı çıktı Genel cerrah bölümüne gittim ultrason da kasik fıtığı olmadığını söyledi herşey normal dendi. Lomber lordoz bel düzleşmesi kasiga bu derece ağrı yapar mı yoksa mr de cektireyimmi kasigada

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Hülya Mavi
Nöroloji (Beyin ve Sinir Hastalıkları)

Geçmiş olsun.Kasığa vuran ağrı nedeniyle Üroloji uzmanına görünün ayrıca batın içi patolojiler de kasığa yayılan ağrı yapabilir

15 Mayıs 2019 17:47