BE
Soru Sahibi
16 Ağustos 2021 03:07

Bel boyun fıtık ve düzleşmesi

Merhaba 8-9 yıldır boyun bölgesinde fıtık ve düzleşme mevcut birkaç yıldır boyun bölgeme fizik tedavi yaptırmadım ama bel bölgesinde son 6 aydır ağrılar başladı doktora 6 ay son gittim emar da bel kısmında 2 yerde orta ve hafif şiddetle fıtık teşhisi konuldu fizik tedavi aldım 10 gün hastanede ama tam bir fayda gerçekleşmedi boyun kısmım ile bel kısmındaki ağrılarım son 1 senedir çok şiddetlendi sürekli ağrı kesici krem kullanıyorum ama tam rahatlama olmuyor kas ve eklem ağrıları için bitkisel glucosamine Chondroitin MSM en az iki ay kullanmamda bir sakınca varmı. Yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Saliha Karatay
Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon , Algoloji (Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon)

Kullanabilirsiniz. Geçmiş olsun

29 Eylül 2021 21:25