RM
Soru Sahibi
28 Ekim 2020 13:24

Bebek uyku sorunu

Mrhb yiğenim 1.5 yaşında doğduğundan beri uykusu az bir çocuk fakat gece en erken 12 de yatıp sabah 8 de kalkar öğle 1 saat uyuyor ve uykuya geçişte zorlanıyor. Bu problem nasıl aşılmalı nasıl bir yol izlenmelidir? ( ailevi problemler var sürekli düzenli beslenme yapılmadı ve anne psikatrik sorunu olduğu için hiç sevmedi bebek anneyi hiç bilmiyor bununla ilgisi var mıdır) yardımcı olursanız sevinirim...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Faruk İncecik
Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları , Çocuk Nörolojisi

onların bir ilgiside vardır, ancak uykusu iyi gibi duruyor, bir çocuk doktoru görse iyi olur, kansızlık ve vitamin eksikliğindede olabilir

2 Kasım 2020 11:04