dn
Soru Sahibi
20 Haziran 2014 23:28

bebeğin kafasının yerleşmemesi

*** *** ** tarihinde dr uma kontrole gittim. ilk once nst ardından catı muayenesi yapıldı.başından beri dr umuzla normal doğum yönünde ilerleme kaydediyoruz. 39:+4 günlük hamileyim ve bu son muayenemde dr um bebeğin kafasının doğum kanalına yerleşmediğini 41. haftaya kadar bekleyeceğini söyledi.şuanda yarı yarıya sezeryan gözüküyor dedi. ama hiçbirşey belli olmaz bekleyelim sabredeceksin inerse normal yapıcaz dedi. boyum 1.76 dr um boyun ve kemik yapın normal doğuma cok müsait normal yapamazsam sana uzulurum diyor. ilk gebeliğim. sorum bu 41 hafta ya kalan zaman içerisinde bebeğin kafası doğum kanalına yerleşirmi? bebek yukarda bende farkındayım ama her kafadan birses çıkıyor dr da bu hafta belli olur hersey diyor. sizce yerleşir mi bu haftada?

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba muayene etmeden durumunuzla ilgili yorum yapamam

21 Haziran 2014 14:31