UA
Soru Sahibi
19 Ağustos 2014 17:30

bağırsak düğümlenmesi

hocam merhaba,bnim 15 aylık bir oğlum var ve karın ağrısı şlikayeti ile gitiğimiz hastanede ultrason sonucunda bağırsak düğümlenmesi teşhisi kondu,10/08/2014 te invajinasyon denendi olmayınca ameliyata alındı,elle düzeltildi,12/08/2014 te hastanedeyken tekrarladı ve invajinasyon tekrar denendi olmadı sonrasında tekrar ameliyata alındı ve iç içe giren kısım dikildi,şimdi tekrar olur mu desem bilemeyiz diyeceksiniz belki de,anneyim ve çok korkuyoru,tekrarlamasın diye ne yapmalıyım?yemeyle içmeyle alakası yok dense de size de danışmak istiyorum bir perhiz uygulamalı mıyım?şu an herşeyi yediriyorum yin ama çok korkuyorum...

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Nizamettin Kılıç
Çocuk Cerrahisi , Çocuk Ürolojisi (Cerrahi) , Çocuk Ürolojisi

Aslı hanım öncelikle geçmiş olsun. Umalım ki tekrar yaşanmasın bu durum. Ancak sizle ya da beslenme şekli ile bu durumun gelişmesi arasında bir ilişki yok. Yapacağınız tek şey bu duruma ait bulgular öeydana çıktığında zaman yitirmeden bir çocuk cerrahisi merkezine başvurmak. İyi günler.

19 Ağustos 2014 19:37