FB
Soru Sahibi
6 Mart 2016 18:33

Bacak bitimi çevresinde ön arka ve kasık ağrısı

Merhabalar, 28 yaşında bayanım yaklaşık bir yıldan fazladır sadece sol kasık bölgemde neredeyse hergün ağrım oluyor. Kadın hastalıkları genel cerrah kontrolü yapıldı ultrason röntgen kan idrar testleri ama temiz çıkıyor. Sadece uzun zamandır bildigim ileri derece retrovert uterusum var. Son iki haftadır sol bacaķ bitimi çevresi arka ön ve sol arka kalçamda da ağrılar oluştu. Dizime kadar bi ağrı sızı hissediyorum özelikle oturdugum zaman ve iki haftadırda kabızlık var. Hangi bölumlere gozukebilir ne testi yaptirabilirim. Karın tomografisi çekilmelimiyim. Ciddi bi hastaligim olabilirmi kan tahlilerimde çikmayan

2 cevap
Cevaplar (2)
Op. Dr. Candan Hundemir
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Bel emarı sonucunuzu yazın lütfen.

9 Mart 2016 14:43
FB
Soru Sahibi

L3-4 herşey normal L4-5 disk aralığında : annüler bulging, saka bası izlendi. Bileteral nöral foramenler normaldir. Spinal kanal genisliği olağandır. L5-S1 disk aralığında : annüler bulging, bileteral nöral foramenler normaldir. Spinal kanal genişliği olağandır. Bu durum sol kasık kemiği ve arka çevresinde ve bacak ön ve arka ayak altına kadar ağrı yaparmı. Doktor egzersiz yapmamı söyledi ama egzersiz yapınca daha da artıyor ağrılarım.

12 Haziran 2016 09:45
Op. Dr. Candan Hundemir
Beyin ve Sinir Cerrahisi

Ciddi bir sorun yok. Egzersiz dogru bir karar. Hamlik agrilari olabilir.

12 Haziran 2016 10:13