SM
Soru Sahibi
13 Ekim 2020 19:40

Babamın Vefatını Unutamıyorum

Merhabalar hocam. Babamı vefatından uzun yıllar geçse de onu unutamadim. Aslında tam olarak da yasımı yaşayamadım. Sizle beraber online terapi alıp bu süreci atlatmami sağlar mısınız hocam

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Psk. Dan. Okan Tiring
Psikolojik Danışman

Merhabalar, yas süreci ile ilgili psikolojik destek ile kişiye çok başarılı şekilde yardımcı olabiliyoruz. Yas süreci ve özellikle yasımızı yaşayamamak, o an duygusal boşalımımızı yaşayamamak bize çok zarar vermekte. Bu konuda psikolojik destek istemeniz aslında çok güzel bir ilk adım. Beraber bu süreci sizin hayatınızı daha iyi hale getirerek, atlatabiliriz. Hazır olduğunuz zaman başlamak dileğiyle. Sağlıklı günler dilerim.

13 Ekim 2020 20:00