YM
Soru Sahibi
8 Aralık 2020 15:37

Babam için psikiyatrik muayene gerekli mi

Hocam merhaba. Babam 65 doğumlu, 1.5 sene önce beyin tümörü olduğu için ameliyat oldu. Hocam babam her zaman çok asabi bir insan oldu ama son zamanlarda evde huzurumuz kalmadı inanın bize hiç değer vermiyor maddi durumumuzu düşünmeden başkaları için harcamalar yapıyor sürekli ve onun karşısında durduğumuz zaman bize küfürler hakaretler ediyor. Sizce ne yapmalıyım lütfen yardım edin. Annem MS hastası, tekerlekli sandalyede. Evimizde huzur kalmadı aklımızı kaybetmek üzereyiz ikiz kardeşim ve ben bu sene sınava hazırlanıyoruz. Lütfen bir yol gösterin.

1 cevap
Cevaplar (1)

Bazen beyin ameliyati sonrasi psikiyatrik hastaliklar gelisebilir ve cogunlukla ilac tedavisi gerektirir. Psikiyatrik tedavi icin ikna etmeniz gerekir eger ikna edemezseniz ve zarar verici davranislari da varsa zorunlu yatis acısından savcilik veya kaymakamliga basvurabilirsiniz.

9 Aralık 2020 20:01