CS
Soru Sahibi
13 Ekim 2020 14:30

Ateşli havale

İyi günler hocam benim 3 yaşında bir oğlum var ve ikinci defadır ateşli havale geçirdi.Birincisini 1yaşında evde 1,5 dakika civarında,ikincisini dört gün önce hastane acilde geçirdi. Doktorumuz bir çocuk nörolog görsün mutlaka dedi biraz araştırınca sizi buldum. Sizce oğlum epilepsi hastası olabilir mi? Size muayene için gelmek istiyoruz K. Maraş/ Elbistan da yaşıyoruz Yaptırmamız gereken herhangi bir test var mı size muayene için gelirken buradan yaptırıp gelsek olur mu?

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Serdal Güngör
Çocuk Nörolojisi

Herhangi bir tetkike gerek yok. EEG gerekir. O da kliniğimde var. Hastanızı görebilirim. *** *** **’den asistanım ile iletişime geçebilirsiniz. Geçmiş olsun. En koşa sürede görüşmek dileğiyle.

13 Ekim 2020 22:45