AG
Soru Sahibi
10 Eylül 2021 09:49

Atanmaya engel mi

Merhabalar , 4 yıl önce üniversiteyi ilk kazandığımda toplum önünde sunum yaparken heyecanlandığım için devlet Hastanesi'nde psikiyatri bölümüne gitmiştim . Bana bi ilaç vermişti heyacan giderici . Sadece bir iki defa kullandım . Daha sonra psikiyatri bölümüne hiç gitmedim . Şu an öğretmenlik bölümü mezunuyum . Mülakat da yada sağlık raporumda bu sorun olur mu ? Atanmaya engel mi

2 cevap
Cevaplar (2)

Öncelikle geçmiş olsun. Silah kullanmanız gereken bir meslek değil öğretmenlik. Bu nedenle engel olmamalıdır. Geçmiş olsun.

11 Eylül 2021 20:16
AG
Soru Sahibi

Teşekkür ederim 🙏

12 Eylül 2021 04:10

:))

12 Eylül 2021 19:33