10 Mayıs 2018 10:31

Asperger Sendromu ile Mücadele

Merhabalar Sayın Hocam. Ben, iş icabı İstanbul'da bulunuyorum. Sorunlu 7 Yaşında tek oğlum var. Ş.Urfa da ailem kalıyor. Ş.Urfa Eğt. Arş.Hast.den Otizm-Asperger Sendromu diye bir rapor oğluma verdiler. hemde %40 Oranında. Bugün saat 15:00'de Hastaneye oradan da RAM'a gidilecek. Biz yine de oradakilerin bu duruma bakışı vede İstanbul'daki uzmanların (veya sizlerin) bakış açısı arasında fark geniş kapsamlı tedavi olabileceği düşüncesiyle daha iyi muayene görüş almak için İstanbul'a getireceğim. Oğlum için ne gerekirse bu yolda çabalamaya devam edeceğiz. Eğer umut verici farklı bir gelişme olursa (İnşaallah..!) Ş.urfa'dan verilen raporun itirazına verildiği süre zarfıyla 2 Ay vaktimiz var. Cevabınızı bekliyorum. Saygılarımla. Başarı dileklerimizle...

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Emel Bellibaş
Çocuk ve Ergen Psikiyatristi

RAM değerlendirmesi ve size verilen raporun bir örneğini cep telefonumdan benimle whatsapp üzerinden paylaşın. Görüş bildirmeye çalışırım. Dr. Emel Tütüncü (Bellibaş) *** *** **

14 Mayıs 2018 13:04