KH
Soru Sahibi
30 Kasım 2020 15:30

aşırı kanama var

DR Bey Uzunköprü Devlet Hastanesinden Hemş Hüsnüye Kıvrak Annemin Rektum Prolapsus hikayesi vardı .Size muayeneye getirmiştik .Lakin bu hafta sonu fazla kanaması var ne yapacagımızı şaşırdık. Kanaması için ne yapalım size kolonoskopi için gelmemiz gerektiği yeni gelen Cerrah Dr. Cumhur bey söyledi Lütfen bize yol gösterin. Anacıgım sizi ısrarla aramam gerektiğini söyleyip duruyor saygılarımızla.....

1 cevap
Cevaplar (1)

Geçmiş olsun, hastanın alt gis kanama şikayeti ile gastroenteroloji tarafından değerlendirilmesi gerekiyor. Şu anda aciliyet durumuna göre kolonoskopi planlanabilir. Elektif kolonoskopiler durdu. Bu şikayetlerle fakültedeki gastroenteroloji polikliniğine başvurabilirsiniz.

30 Kasım 2020 15:58