go
Soru Sahibi
16 Mayıs 2016 17:31

AŞILAMA TEDAVİM

Merhabalar.29 yaşındayım. Benim sorunum ocaktan beri tedavi görüyorum çocuk için. Ocak, şubat ve nisan ayında çatlatma iğnesi oldum. Mart ayında rahim filmi çekildi temiz çıktı. Ama hamilelik gerçekleşmiyor. Dölleniyor ama tutunamıyor. Eşimin sperm sayısı 15 milyon %85 hareketli. Bu ay aşılama tedavisine başlıyoruz. Ama doktorum bana diğer aylardaki gibi serephone verdi ikişer tane beş gün içilecek. Aşılama tutunmayı sağlar mı? Bende çok ikilemde kaldım başarı şansı az diye biliyorum çünkü. Nasıl bir yol izlemeliyim. Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. İsmet Yıldırım
Kadın Hastalıkları ve Doğum

Merhaba , aşılama ile gebelik şansı yükseliyor, benim önerim aşılama ile de vam edin, 2 veya 3 deneme sonrası gebelik olmaz ise tüp bebek uygun olur. Hoşçakalın...

16 Mayıs 2016 17:56