GA
Soru Sahibi
27 Kasım 2020 00:15

Apandist ameliyat

Slm hocam akut apandist ameliyati oldum 8 gün önce çıkışın alt tarafı yani kasik birleşimi sertlik var azda sanci bu neden kaynaklanır yarada akma yok gibi ama kaşığın üstünde sert olması taş gibi yani yan bögür tarafım sert az da sis gibi neden kaynaklanabilir hocam yapilan uygulama açık ameliyat

1 cevap
Cevaplar (1)

geçmiş olsun, dikişlere bağlı sertlik olabileceği gibi, yarada sıvı/kan toplanması da olabilir, kontrol muayene olmanızı öneririm.

14 Aralık 2020 17:10