AM
Soru Sahibi
11 Kasım 2017 09:43

Alt kaçırma tedavisi

Alt ıslatma sorunun tedavi edildikten sonra kaç gün içinde sonucunu görüyoruz Ücrette taksit yapıyor musunuz TelefonlA tedaviye nasıl olucağına inanmıyoruz Seansı kaç saat sürüyor Muayene yerinizi adresini yazarımısınız

1 cevap
Cevaplar (1)

Alt ıslatma tedavimizde herhangi bir iğne ilaç tedavisi vey fiziksel bir müdahale yoktur. Tamamen sizinle görüştükten sonra size uygun bir program hazırlıyoruz ve düzenli olarak programı takip ediyoruz. Programın sonuçlarını en fazla bir hafta içinde alıyorsunuz fakat programın tamamlanması bu problemin kalıcı olarak çözülmesi için önemli olduğundan yaklaşık bir aylık bir süreç gerekiyor. Sadece bir defa gelmeniz yeterli oluyor. Yaklaşık bir saatlik bir seansın sonucunda sizi gönderiyoruz. Sonraki görüşmelerimiz telefonla devam ediyor. Ücrette bonus, world ya da axsess kartınız varsa iki taksit yapabiliyoruz. Yerimiz inebolu sokak engin apt no:19/6 setüstü kabataş adresindedir. İletişim bilgilerimiz *** *** ** 49 - *** *** ** 75 - *** *** ** 47. İyi günler dilerim ...

20 Kasım 2017 09:37