GS
Soru Sahibi
5 Kasım 2018 20:09

Alt cene önde olması

Merhaba ben 27 yaşındayım alt çenem biraz öne doğru ve ve çiğneme problemim var uzun süre çiğniyorum ve çenem yoruluyor ve alt çenemden görünüş olarak rahatsız oluyorum bunun için bir öneriniz olur mu

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dt. Berna Özel
Diş Hekimi , Ortodonti (Çene-Diş Bozuklukları)

Merhaba en uygun tedavi şeklini belirleyebilmek için hastanın ağız içi durumunu klinik olarak muayene etmek gerekir. Mutlaka bir tedavi yolu bulunacaktır

7 Kasım 2018 17:12