AS
Soru Sahibi
20 Temmuz 2021 23:30

Akut pankreatit

Merhaba doktor bey ben akut pankreatit geçirdim ki ölüm gibi bişeydi önce ecrp yapıldı sonrada safra kesem alındı yaklaşık 4 sene oldu hiç bir doktora tekrar gitmedim sizce kontrol ettirmelimiyim, tekrar pankreatit geçirme olasılığım var mı? birde arada bir Bi iki duble viski içiyorum sıkıntı olabilir mi iyi çalışmalar diliyorum

2 cevap
Cevaplar (2)
Prof. Dr. Kaan Karayalçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Geçmiş olsun Konuyla ilgili bir hekimle yüzyüze görüşmek doğru olur

22 Temmuz 2021 23:06
AS
Soru Sahibi

Tuşlara basmaya zahmet etmeseydiniz, ben sadece tekrarlar mı diye sordum

25 Temmuz 2021 08:39
Prof. Dr. Kaan Karayalçın
Genel Cerrahi , Cerrahi Onkoloji

Geçmiş olsun tekrar Ben tuşlara basmaya üşenmiyorum Doğru hekimlik sizin zannettiğiniz gibi yapılmıyor

26 Temmuz 2021 07:49