DN
Soru Sahibi
11 Şubat 2021 23:05

Akıntım varmış ama bebek düşünüyoruz fitil kullanıyorum 1 gün önce fitil kullandım

Mrhb dilek hanım sağ kasığımda acayip derecede ağrım vardı bugün sık sık idrara çıkıyorum akıntım var sarı kokusuz ama idrar yaparken yanma fln olmuyordu neyse doktora gittim simir testi yaptı ve alltan ultrasonla baktı dedim ki neyim var akıntın var dedi enfeksiyon mantar vs başkada birşey demedi biz eşimle bebek düşünüyoruz reglim 2 gün oldu biteli bana fitil verdi gynomixsin DİE 2 adet bugün kullandım yarın ilişkim olsa sıkıntı yaşarmıyım gittiğim doktor çok ilgisizdi yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler şimdiden🤗

1 cevap
Cevaplar (1)
Uzm. Dr. Dilek Doğan Baş
Kadın Hastalıkları ve Doğum

FİTİL KULLANIMIN BEBEĞE YADA İLİŞKİYE BİR SONU OLMAZ CANIM. AMA İSTERSEN GELİP BAKIP DEĞERLENDİRMEKTE FAYDA VAR .

19 Şubat 2021 14:28