Gy
Soru Sahibi
14 Ekim 2021 19:50

Akciger tomografisi

Sayin degerli oxgur hocam benim 5yildir sagustparatrskealda8×7mmlik lenf nodu var bide sagalt paratrekalda 9.6..x6.5 mmlik lenf nodu varama bunun ici yagli diyor radyoloji hocam bunlari devsmli tskip ettirmem gereklimi dun cektirdim sagalt uzunaks 9.8mmkisa aks 6.5mm ust trekealdauzun aks 8 kisaaks7 ciktibunlari devamli tskip ettirmem gereklimi 5 yildir varbazen uzun 9.10.mm bugu de uzun aks 9.8cikti saygilar

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Özgür Kılıçkesmez
Radyoloji , Girişimsel Radyoloji

Bunun yanitini gogus hastaliklati uzmanlari daha iyi verecektir

16 Ekim 2021 09:37