dd
Soru Sahibi
2 Kasım 2013 19:32

ağızımın dudak kısmında baloncuk

Merhaba. benim yaklaşık 4 aydır dudağımın sağ üst tarafında fındık büyüklüğünde bir baloncuk oluştu. Ve herhangi bir değişim olmuyor. iltihap veya katılaşma gibi hiçbir değişiklik yok. Sabahları normal zamandan daha şişik oluyor. Ben botoks yapan bayanlarınkine benzettim. Yalnız hiçbir botoks veya estetik yapmadım. Şimdiden teşekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Ahmet Ersin Atay
Medikal Estetik Tıp Doktoru

öncelikle çok geçmiş olsun.eğer lezyonu görebilsem daha çok yardımcı olbilirim.enfeksiyonmu yoksa virütik bir lezyon mudur araştırılması gerekir.bence bir hekime muayene olursanız sonucuna göre size yardımcı olabilirim.sevgiyle kalın.

4 Kasım 2013 09:33