YH
Soru Sahibi
30 Mart 2016 22:26

Adet Kanama

Merhaba hocam, eşimin hesabından yazıyorum 6 ay önce 9 ekimde sezeryanla gününde doğum yaptım sonra 15 martta adet gördüm 7 gün sonra kanamam bitti ilişkiye girdim 2-3 gün sonra tekrar kanamam oldu sonra kanama yine bitti 29 martta yine ilişkiye girdim yine kanamam oldu , hala devam ediyor, bu sorunumla ilgili beni bilgilendirirseniz sevinirim , şimdiden teşekkürler .

1 cevap
Cevaplar (1)
Op. Dr. Ayşe Darama
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Merhaba ilişki sonrası olan kanamalarda rahim ağzında enfeksiyon yara veya polıp hibi durumlsr olabiliyor muayene olmalısınız *** *** ** den randevu alabilirsiniz

31 Mart 2016 00:19