EA
Soru Sahibi
26 Haziran 2021 02:28

Adet gecikmesi

Merhaba, Kız arkadaşımla yaşadığımız iliski sırasında prezervatif yırtıldığı icin farketmeden kız arkadaşımın vajinasinin icine boşaldım. Hemen bir eczaneye gidip Ella marka ertesi gün hapı satın aldım ve tahminen iliski sonrasında 45. Dakikada ilacı kullandı. Ancak suan adeti yaklaşık 5 gün geçti. Bu süreçte onu ne kadar rahatlatmak icin çabalasamda kendisi çok stres altında ve ben bu sebeple adetinin geciktiğini düşünüyorum. Surekli adet olacakmış gibi agrilar hissettiğini ancak herhangi bir kanama olmadığını belirtiyor. Ayrıca beyaz bir akıntı olduğundan söz ediyor. Test yaptırmaktan korkar olduk, bunlar sizce normal midir? Ayrıca olası gebelik durumunda Covid asisi olmasında bir mahsur var midir? Teşekkür ediyorum

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Aytekin Altıntaş
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Jinekolojik Onkoloji Cerrahisi

Aşı olabilir. Gebe değildir umarım

11 Ağustos 2021 17:57