ke
Soru Sahibi
30 Ocak 2014 19:34

acı duyuyorum

merhaba hocam ben 3yıllık evliyım cinsel birliktelikte hala acı yasıyorum bircok kez doktora gittim alttan muane bile olamıyo rum doktorum krem verdi fayda görmedim bazen birliktelik sonunda kanamalarım oluyo bu bende ciddi anlamda isteksizlik yapıyo ne yapmalıyım konuyla ilgili önerileriniz ne olur tesekkürler.

1 cevap
Cevaplar (1)
Prof. Dr. Sabahattin Altunyurt
Kadın Hastalıkları ve Doğum , Perinatoloji - Riskli Gebelikler

Psikiatrist destegi ile jinekolog tedavisini birlestirmenizi öneririm

9 Şubat 2014 14:54