ŞM
Soru Sahibi
27 Ocak 2020 10:51

Abdominoplasti

Op.dr. Hüseyin Yönder. Hocam mrb. Ben abdominoplasti ameliyatı olmak istiyorum. Sizinle le ilgili haberleri okudum , Uygun görürseniz acil olarak muayene olmak isterim. (3 ay sonra düğünüm var yardımcı olursanız çok sevinirim)

1 cevap
Cevaplar (1)
Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Yönder
Genel Cerrahi , Proktoloji

Merhaba Murat bey, 3 şubat itibariyle Derik Devlet Hastanesinde hergün poliklinik yapıyor olacağım. Uygun zamanınızda görüşelim. Abdominoplasti ye uygun bir hasta iseniz neden olmasın. Sağlıklı günler diliyorum...

27 Ocak 2020 11:07